Witamy na naszej stronie wwwOferta

FILM CONTAINER

AndersMeble
Oferujemy kompleksowe specjalistyczne zabudowy wnętrz pod indywidualne zamówienie. Produkujemy  szafy suwane wg indywidualnego projektu, meble do salonów, kuchni, biur, sklepów wg indywidualnego projektu. Przed realizacją przygotowujemy projekt wg, kolorystyki i zaleceń klienta. Szeroki zakres produkcji i usług pozwala na kompleksowe wyposażenie i wykończenie każdego obiektu.

SPECJALISTYCZNE ZABUDOWY WNĘTRZ - nasza oferta:  film

TAGI : producent mebli, żywiec, zabudowy wnętrz

Dlaczego my ?Oferta

FILM CONTAINER


Naszą specjalnością jest produkcja nietypowych zabudowań wnętrz i witryn sklepowych. Od lat świadczymy usługi dla renomowanych marek w kraju i Europie.Posiadamy specjalistyczny wysokiej klasy maszyny stolarskie i nowoczesne technologie. Zatrudniamy projektantów , grafików i stolarzy z bogatym doświadczeniem.

Wyposażamy w meble takie instytucje jak sklepy, hotele, restauracje, szkoły, przedszkola i inne instytucje użyteczności publicznej. Posiadamy także długoletnie doświadczenie w wyposażaniu i produkcji mebli na indywidualne zamówienia odbiorcy detalicznego. Anders Meble posiada własną bazę transportową i szkoleniową.

SPECJALISTYCZNE ZABUDOWY WNĘTRZ www.anders.com.pl , nasza historia 


TAGI : anders żywiec meble zabudowy wnętrz kompleksowe